Hukuk Öğrencileri İçin Whatsapp Grupları
  1. Ana Sayfa
  2. YouTube

Hukuk Öğrencileri İçin Whatsapp Grupları

0

Hukuk Fakültesi öğrencileri, Hukuk dersleri alanlar için yardımlaşma ve sitemizi geliştirmek için whatsapp gruplarımız vardır. Aşağıdaki katılma linkine tıkladığınızda ara gruba dahil olacaksınız. Bu grup internet üzerinden spam vs. olmaması icin güvenlik amaçlı geçiş grubu olacaktır. Esas gruplara geçmek için bu geçiş grubunda katılmak istediğiniz sınıf veya sınıfları yazarsanız link gönderilecektir.. Esas gruplara geçtikten sonra bu gruptan çıkış yapmanızı öneririz. Gruplarımızın amacı Hukuk fakültesi ders grupları içindir.. Grup üyelerinin özel mesajlarla rahatsız edilmesi halinde gruptan çıkarılma durumunuz olacaktır. Yine hakaret ve ağır sözler de gruptan uyarısız çıkarılma sebebi olacaktır. Sohbet için ayrı grubumuz vardır.. 

Bir özel istekte.. Bilgi videoları paylaştığım YouTube kanalımı incelemeniz ve beğenirseniz abone olarak destek olmanızdır… “Bilgi Videolarının Yeni Adresi-Videolu Ansiklopedi” Sloganı ile kaliteli vakit geçirtmeyi isteyen bir kanal kurdum.. Bunun yanı sıra temelde bu kanal ile 2 amacım var diyebilirim:

1.Amacım kendime ve takipçilere çok çeşitli konularda katma değer katmaktır..

2.Amacım ise ülkenin çeşitli yerlerinde,en başta öğrenci kardeşlerin kitaplığına kitap, ansiklopedi vs. ile kalıcı bir hediye bırakabilmek.. bunun finansmanını da buradan gelecek gelir ile (olursa) karşılamak… Bunu samimiyetimle istiyorum bu kanalın ileride “iyi niyetli başarısız bir uğraştı” yerine amaçlarıma ulaşan bir hikayesi olsun istiyorum..

Bu kanalda neler bulacaksınız..

  • Bilim&Teknoloji
  • Sağlık
  • Tarih
  • Edebiyat
  • Biyografi
  • Kişisel Gelişim Hikayeleri Ve Niceleri…Kanala Abone olarak bana bu yolda destek verebilirsiniz. 

Herkese iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.. Çok teşekkür ederim.. 

 

Youtube Bilgi Kanalım

Whatsapp Grupalarına Katılma Linki

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap